استيضاح وزير بهداشت

با توجه به شايعه استيضاح وزير بهداشت در روزهاي اخير، وزارت بهداشت با تمام قوت به دنبال گرفتن تائيده از اقدامات خود از مجلس و ميباشد.
بهمين جهت شروع به ايحاد ارتباط با اساتيد طب سنتي و گرفتن تائيديه از زبان ها و اعلام صدور چند داروي سنتي براي مردم نمود.
حتي چند تن از اساتيد طب سنتي نيز اعلام به تعامل با وزارت بهداشت نمودند.
جالب است اين اساتيد بدانند روي خوش نشان دادن وزارت بهداشت بشما و پشت دوربين بردن شما صرفا بجهت نمايش ايجاد فضاي تفاهم و اقرار رضايت طب سنتي و اساتيد آن به تعامل وزارت بهداشت با طب سنتي و بکارگيري طب سنتي توسط وزارت بهداشت در مهار کرونا ميباشد و خاتمه دادن به اعتراضات مردم در عدم تعامل وزارت بهداشت با طب سنتي اسلامي است.
درحاليکه همه ميدانيم وزارت بهداشت نه در چند ماه اخير و حتي نه الان غير از چند حرکت نمايشي مانند راه اندازي مشاوره طب سنتي و صدور مجوز به چند دارو در عمل هيچ اقدامي ننموده است.
به چهار دارو نيز مجوز داده اند، و ادعا دارند در دسترس پزشکان وجود دارد؛ اما جالب است بدانيد:
برخي از اين داروها مجوز توليد دارند اما مجوز پخش ندارند!!!
يعني شما در هر داروخانه يا بيمارستاني برويد اين داروهاي گياهي ضد کرونا وجود ندارد.
ضمن آنکه اينگونه اثبات ميکنند، ما به داروهاي سنتي و گياهي مجوز داديم اما حتي داروهاي سنتي نيز توان مقابله با کرونا را ندارند(منتظر اين سناريوي جويد هم باشيد).
و بعد از مدتي نيز ممکن است آمار بالاي مرگ و مير را در يک فرار رو به حلو به گردن داروهاي گياهي و سنتي و عوارض آن بيندازند.

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: سنتي ,بهداشت ,وزارت ,مجوز ,داروهاي ,اساتيد ,وزارت بهداشت ,داروهاي سنتي ,داروهاي گياهي ,تعامل وزارت ,استيضاح وزير ,تعامل وزارت بهداشت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفي تجهيزات گيمينگ و انواع بازي ها مجله اينترنتي جوان آهن آلات صورتي مشاوره روانشناسي خانواده مشاورانه آژانس ديجيتال مارکتينگ oud 7site.avablog.ir بازسازی ساختمان مسکونی و تجاری چمانه و اسرار حج ساخت انواع کباب پزهای تابشی اتوماتیک شیدپخت